head
2183026 810x458 75f08
Salı, 22 Eylül 2020
Yazarlar

Yazarlar (213)

Değerli okurlarım!Sizlerden her gün yüzlerce e-mail alıyorum ve hepsine de cevap vermeye çalışıyorum.sevginiz ve güveniniz-desteğiniz için teşekkür ederim.Bazı e-mailler toplumun çoğunluğunu kapsadığı için; bunları köşe yazımla daha çok kişiye ulaşsın ve devlet yetkilileri duysun diye buradan paylaşıyorum.
Gündemimiz hem Coranavirüs hem de dış gelişmelerle oldukça yoğun. Son yıllarda cepheyi genişleten Türkiye, pek çok ülke ile problemli; Yunanistan, Irak, Suriye, Libya...Dışarıda sıkışan Türkiye, içeride Ayasofya Cami açılışı, Akdeniz'de Navtex ilanı, Yunanistan ile Ege'de gerginlik, Karadeniz'de doğal gaz bulunması... gibi sürekli yapay gündemlerle halkı meşgul ediyor.
Açarsın gözlerini bir gün dünya ya, Mutluluk kaynağı olursun anne-babanın.Yavaş yavaş büyürsün aile denilen ocakta ve anne-babanın sevgisinde...
Perşembe, 03 Eylül 2020 19:56

CORONA'NIN ALDIKLARI..

Yazan
Corona virüsünün tüm Dünya'ya ettikleri ''Artık Yeter'' dedirtiyor... Bu illet daha kimlerimizi, hangi büyüklerimizi hangi sevdiklerimizi alacak bizlerden?
Salı, 01 Eylül 2020 18:35

BARIŞ İÇİN EL ELE..

Yazan
Barış insanların mutlu ve huzurlu bir ortamda yaşaması ve geleceğe daha güvenle bakabilmesi demekdir.   Barışın olduğu yerde kan,gözyaşı, acı yoktur. Barış insanlığı birleştiren,yıkıcı olmayan insanlar arasındaki sevgi gücünü artıran mutluluktur.
Pazartesi, 31 Ağustos 2020 20:54

GÜZEL AMA YETMEZ..

Yazan
20 yıldır ülkeyi yöneten AKP iktidarında geçen dönem iktidar partili olan Antalya Büyükşehir Belediyesi , yaklaşık bir buçuk yıl önce CHP'li oldu... Anavatan Parti kökenli, deneyimli belediye başkanı Muhittin Böcek, geniş kitlelerin desteğini alarak büyükşehir başkanlığı koltuğunua oturdu.
Perşembe, 13 Ağustos 2020 22:35

CE-HA-PE-Lİ İNCE, AKP'NİN MAŞASI OLDU...

Yazan
Bu Muharrem İnce'yi açık söyleyeyim hiç sevmemiştim! Yüzünde hep bir sinsilik ve samimiyetsizlik var...
Çarşamba, 12 Ağustos 2020 19:33

AKDENİZ'DE TANSİYON YÜKSELİRKEN!

Yazan
Türkiye Yunanistan gerginliği dorukta.NATO'ya üye olan iki devlet deniz yetki alanları konusunda Akdeniz'de ve Ege'de karşı karşıya.Arkasına zaman zaman AB, ABD ve kimi zamanda Rusya'yı alan Yunanistan, bir emir vaki ile bölgedeki egemenliğini artırmak istiyor.Akdeniz Bölgesi'nde kıyısı olmayan Yunanistan, egemenliğinde bulunan adalar aracılığı ile Doğu Akdeniz'de hakimiyet tesis etmeye çalışıyor.Türklere yaşam hakkının verilmediği Sevr Antlaşması'nın imza edilişinin yüzüncü yılını hatırladığımız bugünlerde Türkiye ile Yunanistan arasındaki deniz hakimiyet mücadelesi daha da anlamlı bir hal almaktadır. 
Değerli okurlarım bu yazıyı okurken lütfen anlayarak okuyun ve hemen celallenip kızmayın. Anlayarak okursanız hak verirsiniz.Şöyle hafızalarınızı yoklayın lütfen! 
AKP Türkiye’de kurutmadık, yok etmedik alan bırakmadı. Tarım ve hayvancılık da bu yıkımdan payını aldı. 
Page 1 of 16

Gazeteler

Designed by: Masoud