head
2183026 810x458 75f08
Çarşamba, 26 Haziran 2019
Kıymet ERAT

Kıymet ERAT

E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Cumartesi, 08 Haziran 2019 16:12

ŞEKER BAYRAMINDA ŞEKER GİBİ OLUN..

Bayram dendiği zaman yüzünde mutlu ve uzaklarda kalan bir çocukluğun hüznüyle gülümsemeyen kimse yoktur.
Cumartesi, 06 Nisan 2019 15:20

İYİ MİYİZ BÖYLE VATANDAŞ?

Oh be, Sonunda gençlik yıllarıma geri döndüm diyeniniz var mı?1970 li yıllarda vatandaş ;margarin,tüp,gaz,benzin kuyruğuna giriyordu ama ilk kez patlıcan,biber domates kuyruğuna 2019’lar da giriyoruz.Böyle giderse de 1940’lı yılların “karne günleri”ne dönersek hiç şaşırmayalım.
Cumartesi, 06 Nisan 2019 15:19

HOŞGÖRÜLÜ MÜYÜZ?

Merhaba sevgili okuyucularımız.! İnsanlar toplu halde,birlikte bir hayat sürdürürler,insanlar ve diğer canlıların en önemli farkı bu toplumu yaratma özelliğidir. Bireyleri içtenleştiren , mutlu eden davranışların ilkini bilindiği üzere hoşgörü oluşturur.Çağımızın insanı,sebebi bilinmeksizin,kötü davranışlar ve sözlerle yaşamı adeta kötüleştirmekte,daraltmakta,zorlaştırmaktadır.
Cumartesi, 06 Nisan 2019 15:18

ALANYA’NIN BUKALEMUNLARI

İnsan bazen yeni yerler,yeni çevreler görmek ister ;tanımak ister. kültürünü öğrenmek ister. ister de ister, insanoğlu doyumsuzdur. Bazen de yeni dostluk,arkadaşlıklar da kurmak ister. Tabiiki bende isterim yeni dostluklar ,arkadaşlar edinmek;Çevreyi genişletmek.. Ve neticede bir arkadaşımla bu görüşümü paylaştım. Arkadaşım da,” her insan bir değil Kıymet’ciğim dikkat et, ortam çok bozuldu.. Eski arkadaşlıklar yok, hep çıkar menfaat..” dedi. Haklı olduğunu biliyordum tabiiki de..
Cumartesi, 06 Nisan 2019 15:18

SUSMA

“SUSMA” Değerli okuyucularım, Çocuk istismarı ve her türlü cinsel istismar,toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren sosyal bir hastalıktır. Ülkemizde maalesef gün geçmiyor ki taciz ve tecavüz olayları yaşanmasın… Bazı onursuz kişilerin “babanın öz kızına şehvet duyması haram değildir”diye yayınladıkları fetvaları, “bir kereden bir şey olmaz “diyen zihniyetler var oldukça çocuklar istismara uğramaya devam edecektir. Bize düşen görev bir çocuğun çıkaramadığı ses olmaktır.
Page 1 of 2

Gazeteler

Designed by: Masoud