head
2183026 810x458 75f08
Pazar, 24 Ekim 2021

Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Emre Asiltürk ve ekibi pandemi döneminde verilen hizmetleri değerlendirmek üzere Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’yı ziyaret etti...

HASTANEYE TAM NOT 2 201b9

Başhekim Prof. Dr. Lakadamyalı ziyaret esnasında heyete pandemi dönemi boyunca sağlık alanında yapılan hizmetleri, fizibilite çalışmalarını ve hastanenin mevcut durumunu içeren bir sunum gerçekleştirdi.

HASTANEYE TAM NOT 3 a97a1

Görüşme sonrası heyet, hastanenin mevcut durumunu yerinde değerlendirerek incelemelerde bulundu.

HASTANEYE TAM NOT 4 480f1

Yapılan hizmetleri değerlendiren Uz. Dr. Asiltürk:” Yönetim olarak dinamik bir süreç izlemişsiniz. Hastanenin durumunu hastane potansiyeline göre tekrardan düzenleyerek gerekli alt yapı çalışmaları yapılmış, başarılı bir şekilde hizmete sunulmuş. Başta yoğun bakım ve birçok alanda yerinde ve olması gerektiği gibi bir sağlık hizmetini sunduğunuz için Başhekim Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ve sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz. Hastane olarak taleplerinizle yakından ilgileneceğimizi de belirtmek isterim. Bizler gereken desteği sizlere vermeye hazırız ”dedi.

 

HASTANEYE TAM NOT 5 60217

Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek:” Pandemi süresince hastanemizde gerek yapısal gerekse çalışma sistematiği açısından yeni düzenlemelere gittik. Çıktığımız bu yolun zorlu ve yıpratıcı olduğunu hepimiz biliyorduk. “İnsanın aynası iştir “düsturu ile çalışmaya ve bu yolda modernize sağlık hizmetlerini vatandaşlarımızın hizmetine sunmaya onların sağlığını korumaya devam edeceğiz “diye konuştu.

 

 

 

 

HABER: İbrahim AKDAĞ

Gazeteler

Designed by: Masoud