head
2183026 810x458 75f08
Perşembe, 29 Ekim 2020
Ayten YILMAZ

Ayten YILMAZ

GÜNEŞ ANNE

E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Pazartesi, 28 Eylül 2020 22:00

VAKİT BİRLİK -BERABERLİK VAKTİDİR..

Ülkede silahlanan gruplar..Tecavüze uğrayan çocuklar..Öldürülen kadınlar..İntiharlar..Ve her evde duyulmayan sessiz çığlıklar.
Değerli okurlarım!Sizlerden her gün yüzlerce e-mail alıyorum ve hepsine de cevap vermeye çalışıyorum.sevginiz ve güveniniz-desteğiniz için teşekkür ederim.Bazı e-mailler toplumun çoğunluğunu kapsadığı için; bunları köşe yazımla daha çok kişiye ulaşsın ve devlet yetkilileri duysun diye buradan paylaşıyorum.
Değerli okurlarım bu yazıyı okurken lütfen anlayarak okuyun ve hemen celallenip kızmayın. Anlayarak okursanız hak verirsiniz.Şöyle hafızalarınızı yoklayın lütfen! 
İnsanoğlunun soyu kalabalıklaştıkça ;mağaralardan başlayan yaşam alanlarını önce dağınık ve açık alanlarda ki tek tek evlere,oradan köylere ve günümüzde ise şehirlere kadar uzanan bir yaşam hikayesine sahiptir insan yaşamı.
Çarşamba, 10 Haziran 2020 21:51

SİYASETİ ESBAP YOĞURARAK YAPMAK...

Değerli okurlar,Günümüzde Cumhuriyetin verdiği özgürlüğün kıymetini bilmeyenlerin dikkatini çekmek için yazımda bu başlığı kullandım. Esbab ,Arapça kökenli ve Osmanlıca da kullanılan; sebep-bir şeye vasıta olan anlamındadır.
Page 1 of 10

Gazeteler

Designed by: Masoud